LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Belfius Mobile
Ontdek de Belfius Mobile app: uw bank altijd bij de hand.Intuïtief, snel, veilig, Belfius Mobile tilt uw bankervaring naar een hoger niveau.
Voer uw overschrijvingen en betalingen uit, beheer uw financiën, verzekeringen, beleggingen, lopende kredieten in alle eenvoud…
Beheer alles in een oogopslagBekijk het saldo van uw rekeningen, uw historiek, vind een betaling snel terug. Personaliseer uw overzicht met de rekeningen en widgets die voor u belangrijk zijn, zoals uw beleggingen of uw portefeuille in Re=Bel.
Beleggen op de beurs met Re=BelBeleg zelfstandig op de beurs met Re=Bel, ons beleggingsplatform geïntegreerd in Belfius Mobile. Investeer in fondsen, aandelen en trackers rond maatschappelijke thema’s die u na aan het hart liggen, tegen aantrekkelijke tarieven. Beheer uw beleggingen renderen, waar en wanneer u wil.
Uw verzekeringen binnen handbereikSluit in een paar kliks een verzekering af voor uw auto, woning of huisdier. Een schadegeval? Geef het aan en volg op via Belfius Mobile.
Altijd paraat voor u
Hulp nodig? We zijn er voor u! Maak vlot een afspraak in een kantoor of voor een videogesprek. Hebt u vragen? Neem telefonisch contact of chat met onze digitale assistent.
Gebruikt u Belfius Mobile voor het eerst? We begeleiden u!Registreer uw toestel met uw betaalkaart en kaartlezer. Meld u daarna aan met uw geheime code, vingerafdruk of gezichtsherkenning.Nog geen Belfius-klant? Zo gedaan via de app!
Veiligheid & innovatie vooropBelfius Mobile is uiterst beveiligd. Persoonlijke info wordt niet bewaard op uw toestel. Zorg ervoor dat u altijd de meest recente versie gebruikt om te genieten van de laatste functies en veiligheidsnormen.
Adres maatschappelijke zetel:Belfius Bank N.V.Karel Rogierplein 11, 1210 Brussel.
--
Belfius Mobile van Belfius Bank is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Belfius Mobileis het laatst vergeleken op 30 Mar om 18:05.
Informatie
- Releasedatum:7 Dec 2012
- Bijgewerkt:27 Mar 2025
- Versie:25.1.1
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:229 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.6 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 25.1.1
Bedankt om de Belfius Mobile app te gebruiken.
Ontdek nu de laatste nieuwigheden:
-De PIN code van uw bankkaart vergeten? U vindt deze terug in uw app.
-Betaal en ontvang betalingen met Wero. Eenvoudig, scan een QR-code of stuur een bericht. Dankzij Wero hoeft u het rekeningnummer van uw vrienden niet meer te kennen.
-Beheer zelf de limieten van uw betaalrekeningen volgens uw behoeften.
-Maak een afspraak voor een videogesprek met uw financieel adviseur rechtstreeks vanuit de app.
11 geschreven reviewsRecensies
Traag
MeerVind de app op zich wel heel leuk maar de overboekingen duren te lang voordat het op een andere rekening staat,
2door Dan******08/11/2022Gebruiksvriendelijk
MeerIk heb de app net, maar het is veel gepuzzel voordat ik het door heb.teveel informatie
2door Lid*******15/05/2022Kan ik ook een bankrekening openen als ik in Nederland woon?
MeerHee ik vroeg me af of ik ook deze app en een bankrekening in openen als ik in Nederland woon?
3door Lou*******19/01/2022
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Ruurd Schellaars zei over DigiD: "wij [ 1945 en 1946] zitten nu al een uur te knoeien om in te..."
- Petra zei over PaperCal: "Hallo, Ik heb de app al heel lang. Ik heb de agenda van..."
- Ellen zei over Stappenteller - Steps App: "Wat me opvalt is dat de app dansen niet mee neemt. Vind ik n..."
- michiel zei over De Boetepot: "Oplichters! In begin lijkt app het leuk te doen. Later zal..."
- Jef Veraghtert zei over Begin te rennen. AxiomRun 5K: "Ik ben gestart met het gebruik van de app, en positief gevoel..."
- Corinne zei over Rotterdam Bezoekers Parkeren: "vreselijk slecht /niet te doen. Snap niet niet dat de..."
- RM GAv zei over Pensioenchecker: "Overbodig,verkeerde getalen,verouderde links naar..."
- Hans zei over PostNL: "Ik heb een oudere iPhone met ios15 en de postnl app..."
- Gretel Rens zei over SayMoney - Uw financiën: "Als je de app aankoopt is dat een eenmalige aankoop? "