Flipboard: The Social Magazine
Flipboard Inc.
LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Flipboard verzamelt ‘s werelds mooiste verhalen, zodat je je kunt richten op het investeren in jezelf en op de hoogte en betrokken blijft. Met geselecteerde pakketten, die inzicht geven en inspiratie bieden voor elk interessegebied, geeft Flipboard je het gevoel dat je je tijd goed hebt besteed.
Het prijswinnende Flipboard wordt dagelijks door miljoenen mensen wereldwijd gebruikt en verzamelt nieuws, populaire verhalen en gesprekken om je een volledig perspectief te geven en biedt je het gemak om de beste ideeën met anderen te delen.
Download de app, kies je interesses en Flipboard maakt een Slim Magazine voor ieder onderwerp, wat automatisch wordt gevuld met artikelen, video’s en tweets. Zo kun je lekker onderuit zakken en de mooiste verhalen van onze tijd lezen. Richt je op wat er voor jou toe doet en niet op de willekeurige posts van het leven van anderen.
Als je verhalen ziet, die je later wilt lezen of de aandacht van anderen waard zijn, gebruik dan de + en flip ze in jouw persoonlijke magazines. Je kunt alle soorten content voor jezelf of anderen verzamelen en zelfs als een groep (team, familie of vrienden) magazines samenstellen. Deel je magazines zodat ze de waardering van anderen met gedeelde interesses kunnen ontvangen.
Download Flipboard en begin vandaag nog—het is gratis!
HAAL HET BESTE UIT JE TIJD OP FLIPBOARD:
• Lees verhalen van De Telegraaf, nu.nl, Vogue, Goal, Filmtotaal, Scientias National Geographic, BNR Nieuwsradio en duizenden andere toppublicaties van over de hele wereld.
• Ontwerp jouw Slimme Magazines: Bundel bronnen, personen en zelfs hashtags.
• Gebruik de Home Carousel als jouw persoonlijke nieuwskiosk: zet tot 9 van jouw favoriete Slimme Magazines vast zodat je snel toegang hebt tot de dingen waar je van houdt.
• Verwerk je eigen perspectief: Verzamel verhalen rond specifieke thema’s en flip ze in persoonlijke magazines.
• Geniet van 26 lokale edities van Flipboard, waaronder versies voor Australië, Brazilië, Turkije, India en China.
Volg Flipboard
Voor updates over onze producten en het laatste nieuws van ons blog, inclusief tips over het gerbuik van Flipboard en interviews met acteurs, schrijvers, muziekanten en meer, volg je ons op:
www.twitter.com/@flipboard
www.facebook.com/Flipboard
https://www.linkedin.com/company/flipboard-inc-
Voor video's over het gebruik va Flipboard kun je kijken op https://about.flipboard.com/tutorials/.
We horen graag wat jij van het geheel vernieuwde Flipboard vindt. Laat het ons support team weten via Instellingen > Hulp & Feedback. Voor alle technische zaken of vragen kun je contact opnemen met http://flip.it/support.
--
Flipboard: The Social Magazine van Flipboard Inc. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 14.7 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 12 jaar.
Informatie voor Flipboard: The Social Magazineis het laatst vergeleken op 29 Mar om 03:41.
Informatie
- Releasedatum:20 Jul 2010
- Bijgewerkt:24 Mar 2025
- Versie:4.3.43
- Compatibiliteit:Vereist iOS 14.7 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:167 MB
- Leeftijd:12+ jaar
- Beoordeling:4.5 van 5
- Categorie:
Soms/Milde volwassen/suggestieve thema’s;
Soms/Mild grof taalgebruik of grove humor;
Soms/Milde seksuele content en naaktheid;
Soms/Mild realistisch geweld;
Soms/Mild alcohol-, tabaks- of drugsgebruik of referenties ernaar.
Nieuw in versie 4.3.43
-Bug reparaties en verbeteringen.
Feedback is altijd welkom. Blader door onze Help-artikelen door Instellingen en vervolgens Help en feedback te openen. Of neem contact met ons op via flip.it/help. Bedankt voor het gebruiken van Flipboard.
205 geschreven reviewsRecensies
Leuke app, selectie werkt niet
MeerIn potentie een handige app omdat je nieuws kunt filteren in interesse gebieden. Helaas werkt dat bij mij niet. Ik krijg merendeel nieuw wat ik NIET geselecteerd heb. Jammer. Hoop dat de voorkeur instellingen beter worden opgepakt.
2door Rob*******02/01/2024Nice app
MeerWould it be possible to open the reader view by default? Would improve my experience a lot!
3door Dav*******26/08/2023Nice app but way too many ads
MeerThe app is pretty good but I cant stand the amount of ads I constantly have to scroll past. Actively looking for an alternative for this reason.
3door Rep*****18/07/2023
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Ruurd Schellaars zei over DigiD: "wij [ 1945 en 1946] zitten nu al een uur te knoeien om in te..."
- Petra zei over PaperCal: "Hallo, Ik heb de app al heel lang. Ik heb de agenda van..."
- Ellen zei over Stappenteller - Steps App: "Wat me opvalt is dat de app dansen niet mee neemt. Vind ik n..."
- michiel zei over De Boetepot: "Oplichters! In begin lijkt app het leuk te doen. Later zal..."
- Jef Veraghtert zei over Begin te rennen. AxiomRun 5K: "Ik ben gestart met het gebruik van de app, en positief gevoel..."
- Corinne zei over Rotterdam Bezoekers Parkeren: "vreselijk slecht /niet te doen. Snap niet niet dat de..."
- RM GAv zei over Pensioenchecker: "Overbodig,verkeerde getalen,verouderde links naar..."
- Hans zei over PostNL: "Ik heb een oudere iPhone met ios15 en de postnl app..."
- Gretel Rens zei over SayMoney - Uw financiën: "Als je de app aankoopt is dat een eenmalige aankoop? "