LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
De eBike Flow-app maakt de rij-ervaring met je eBike met het smart systeem van Bosch veiliger, individueler en comfortabeler. Bescherm je eBike tegen diefstal, plan routes en gebruik slimme navigatie, personaliseer je rijmodi, pas het display aan en volg je activiteiten. Je kunt ook profiteren van automatische updates. Met de eBike Flow-app kun je jouw eBike nog slimmer maken.
De eBike Flow-app in één oogopslag
• Houd je eBike up-to-date met updates en maak gebruik van de nieuwste functies.
• Diefstalbeveiliging: bescherm je eBike extra met eBike Lock en eBike Alarm.
• Navigatie: gebruik je smartphone, Kiox 300 of Kiox 500 voor navigatie.
• Routeplanning: plan je route in detail of importeer deze vanuit komoot of Strava.
• Activity-tracking: traceer en analyseer je rij- en fitnessgegevens.
• Displayconfiguratie: pas het display van de Kiox 300, Kiox 500 en Purion 200 aan.
• Individuele rijmodi: maak een keuze uit alle rijmodi die voor je eBike beschikbaar zijn – en pas je zoals gebruikelijk individueel aan.
• Help Center: krijg snel hulp bij vragen over je eBike.
Opmerking: De eBike Flow-app is alleen compatibel met eBikes met het smart systeem van Bosch.
Alle informatie in één oogopslag.
De eBike Flow-app geeft je een duidelijk overzicht van alle informatie over je eBike, zoals de afgelegde afstand, je huidige accuniveau of de volgende servicebeurt. Zo heb je altijd overzicht en kun je genieten van je volgende rit.
Diefstalbeveiliging met eBike Lock en eBike Alarm
eBike Lock en eBike Alarm zijn de ideale aanvulling op het mechanische slot: daarbij is eBike Lock je gratis extra bescherming tegen diefstal. Vergrendel en ontgrendel je eBike automatisch door je smartphone of display als digitale sleutel te gebruiken. Je beschermt je eBike nog beter met de premiumservice eBike Alarm: met GPS-tracking, meldingen en alarmsignalen op de eBike.
Altijd up-to-date met draadloze updates
Updates zorgen ervoor dat je eBike altijd up-to-date is en zelfs beter wordt. Je kunt eenvoudig nieuwe eBike-functies downloaden en deze via Bluetooth overbrengen naar je eBike.
routeplanning
Met de eBike Flow-app kun je je volgende tocht perfect plannen: pas de route aan met kaartdetails en routeprofiel naar wens - of importeer bestaande routes van komoot of via GPX.
Navigatie met smartphone of display
Navigeer met je display of gebruik je smartphone op het stuur. Waarmee je ook fietst, je hebt alle belangrijke rijgegevens in één oogopslag en kunt de navigatie gemakkelijk bedienen en stoppen via je bedieningseenheid.
Activity-tracking
De eBike Flow-app registreert je rijgegevens zodra je op weg gaat. In de statistieken vind je waardevolle inzichten in je tocht- en fitnessgegevens – om te analyseren en te delen, gesynchroniseerd met Strava of Apple Gezondheid.
Rijmodi perfect op jou afgestemd
Met de eBike Flow-app kun je de rijmodi helemaal aan jou aanpassen. Pas ondersteuning, dynamiek, maximaal koppel en maximumsnelheid aan je wensen aan.
Displayconfiguratie
Pas het display van je Kiox 300, Kiox 500 of Purion 200 aan je voorkeuren aan. Met meer dan 30 aanpassingsopties bepaal je zelf wat je op je scherm ziet tijdens het fietsen.
Snelle ondersteuning met het Help Center
Heb je een vraag over je eBike? Het Help Center biedt het antwoord. Vind uitleg over functies en onderdelen. Bij problemen kun je contact opnemen met onze ondersteuning.
--
eBike Flow van Robert Bosch GmbH is een iPhone app met iOS versie 16.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor eBike Flowis het laatst vergeleken op 18 Apr om 13:33.
Informatie
- Releasedatum:11 Oct 2021
- Bijgewerkt:7 Apr 2025
- Versie:1.26.9
- Compatibiliteit:Vereist iOS 16.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:228 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.6 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 1.26.9
Eén account - meerdere eBikes: de eBike Flow-app wordt een digitale garage
Je kunt nu tot zes eBikes aan je account toevoegen. Met een nieuwe functie op het startscherm kun je al je eBikes beheren.
Het werkt als volgt: zodra je je eerste eBike met de eBike Flow-app hebt verbonden, verschijnt er een nieuwe knop linksboven in het startscherm. Hiermee ga je naar het overzicht waar je al je eBikes kunt beheren.
Geef je eBikes een naam, zodat je ze gemakkelijker van elkaar kunt onderscheiden. In de instellingen van de eBike Flow-app kun je een naam definiëren met het potloodpictogram.
Als je volledig gebruik wilt maken van alle functies van de eBike Flow-app, zoals digitale diefstalbeveiliging met eBike Lock of draadloze updates, moet je jouw eBike registreren. Je kunt je functies gewoon blijven gebruiken. De respectieve configuratie van je eBikes blijft behouden.
Belangrijk als je jouw rijgegevens wilt analyseren: de informatie op het startscherm heeft betrekking op je geselecteerde eBike. Jouw activiteiten, die je kunt vinden onder Statistieken, zijn echter gekoppeld aan jouw account en hebben betrekking op jouw ritten, ongeacht welke eBike je gebruikt.
Je kunt ook onze Flow+ premiumservices gebruiken voor al je eBikes. Wil je de complete Flow+ ervaring hebben? Er moet een ConnectModule op de betreffende eBike geïnstalleerd zijn voor het eBike Alarm of het huidige oplaadniveau. Je kunt eenvoudig controleren of je geselecteerde eBike hiermee is uitgerust in de eBike Flow-app: via het tandwielpictogram > eBike Pass > Onderdelen.
Alle belangrijke instellingen zijn nog sneller toegankelijk
Je vindt nu alle eBike-gerelateerde instellingen in het startscherm rechtsboven achter het tandwielpictogram. Daar kun je je eBike zoals gewoonlijk personaliseren of je rijmodi afzonderlijk aanpassen aan je behoeften. Je profielinstellingen, inclusief de opties voor Flow+, vind je nu rechts onderaan je scherm onder "Profiel".
eShift met TRP: schakeling in de eBike-pas bewaren
Is je eBike uitgerust met de elektrische oplossing voor het schakelen eShift van TRP? Je kunt de TRP schakeling nu opslaan als onderdeel in je eBike Pass in de eBike Flow-app. Met de eBike-pas kun je alle belangrijke informatie over je eBike bijhouden, zodat je alle gegevens altijd bij de hand hebt.
131 geschreven reviewsRecensies
Suggestie
MeerBlij met de mogelijkheid om meer fietsen in de app op te nemen. Het zou fijn zijn om de fietsen elk een naam te geven, zodat het gemakkelijker wordt om een fiets te beheren.
4door Hoo*******14/04/2025Knooppunten
MeerJammer, dat je met komoot moét verbinden om te kunnen navigeren. Ik gebruik al jaren de knooppunten app. Voeg die toe, dan voeg ik twee sterren toe
3door Dat*******12/04/2025Dark mode
MeerDe app werkt erg goed maar wordt het nóg mooier/beter met een Dark mode toevoeging :) Tnx en ga zo door!
4door Wil******09/04/2025
Meer van Robert Bosch GmbH
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- RichardIteds zei over De Stentor - Digitale krant: "подробнее здесь..."
- Sham zei over Rotterdam Bezoekers Parkeren: "Al die belastinggeld die wij betalen en de gemeente Rotterdam..."
- Normansaicy zei over De Stentor - Digitale krant: "Перейти на сайт..."
- Normansaicy zei over De Stentor - Digitale krant: "посетить веб-сайт..."
- Brianvoili zei over De Stentor - Digitale krant: "ссылка на сайт..."
- JamessaB zei over De Stentor - Digitale krant: "Смотреть здесь..."
- Ronald zei over 112Meldingen.nu: "Heel erg jammer, geen reactie op mijn bericht."
- Meep Bouw zei over MapOut: "Voor mij de perfecte app om routes te maken, wandelen, ATB,..."
- Meep Bouw zei over MapOut: "A great app for making routes, on and off-road. The fastest..."
Reacties
Ik heb een I phone 7 die niet ondersteund word. Bij welke I phone wel.
Met vriendelijke groet,
Leo
Ik bemerk op mijn iPhone dat de app, ook als je de fiets niet gebruikt en deze dus ‘uit’ staat, ontzettend veel vergt van de accu van je gsm. In een dag waarin NIET gefietst wordt, vraag de app maar liefst 75 % van het totale batterij-verbruik van de iPhone. Met als gevolg dat de accu van mijn gsm in driekwart dag helemaal leeggetrokken wordt, waar ik normaal minimaal 2 dagen met een accuvulling kan doen op mijn gsm. Ik heb dat proberen op te lossen door de Bluetooth-verbinding met de app op mijn gsm te verbreken, maar toen kreeg ik een fors probleem. Na het opnieuw inschakelen van de Bluetooth-verbinding wilde ik gaan fietsen, maar mijn fiets werd niet meer herkend door de app. Hierdoor moet]st ik met mijn fiets op de fietsdrager naar de dealer die dit nog niet eerder had meegemaakt. Uiteindelijk os er een oplossing gevonden door de app te verwijderen en opnieuw te downloaden en daarna opnieuw in te loggen.
Dit kan toch niet de bedoeling zijn, Bosch?