Contract Killer: Zombies is even iets anders dan zijn voorganger. Ook hier is een kaart met allerlei missie's alleen komen die niet van verschillende contacten maar van Evelyn, een andere overlevende. Ons personage, "Shooter", gaat samen met haar op pad om deze verschillende missie's, die uiteenlopen van overlevenden redden of begeleidingen bij bepaalde items verzamelen, uit te voeren.
De zombie's zijn zeer goed neergezet, ze komen uit allerlei gebouwen en putten kruipen en slepen zo nodig ledematen mee, afgewisseld met snellere die een goed inschattingsvermogen vereisen om op tijd om te leggen. Als extra is er ook aan de verschillende omgevingen gewerkt, zo zijn er ook vaten geplaatst die ontploffen als er op geschoten wordt.
Natuurlijk is er ook weer een compleet arsenaal aan wapens beschikbaar, alhoewel deze wel redelijk duur zijn, waardoor je bijna echt geld wilt neerleggen om ze aan te schaffen. Gelukkig zijn de aanbevolen wapens niet altijd noodzakelijk mits er raak geschoten wordt en de wapens op de juiste tijdstippen worden herladen. Ook staan enkele mede-overlevenden aardig hun mannetje.
Wat bij Contract Killer een minpunt was, was het wachten op energie of totdat er een nieuw contract beschikbaar was, in deze zombie editie kan er gewoon doorgespeeld worden. Kortweg een top opvolger op Contract Killer en zeker de moeite waard om te installeren!